Özel Duygu Hastanesi

Kariyer

İnsan Kaynakları Politikamız, Hastanemizin vizyon, misyon ve kurumsal değerleri doğrultusunda kaliteli insan gücü istihdam etmek; İnsan Kaynaklarını en verimli şekilde değerlendirmek, çalışanların kişisel, mesleki ve sosyal alanlardaki bilgi, beceri ve tecrübelerini geliştirerek kurum hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini ve verimliliğini arttırmaya yardımcı olmak amacıyla eğitim programları düzenleyerek personelimizin güçlü ve gelişmesi gereken alanlarını ortaya çıkarmaktır.

İnsan Kaynakları Yönetimi Politikamızın etkin şekilde uygulanabilmesi için; tüm yöneticilerimizin birer “İnsan Kaynakları Yöneticisi” olması gerektiğini temel felsefe olarak benimsemiş bulunmaktayız. Bu amaçla; sürekli eğitim ve toplantılar düzenleyerek İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili önemli bilgi ve yetkinlikleri departman yöneticileri ile paylaşılmaktayız.

İstanbul’un öncü sağlık kuruluşlarından biri olarak, Bireysel Başarıyı değil; Kurumsal Başarıyı hedeflemekteyiz. Hedeflerimize de ancak; bilgili, deneyimli, mesleğini seven, hizmet odaklı düşünen çalışanlar ile ulaşacağımıza inanıyoruz. Eğitim, Performans Değerleme ve Kariyer Planlama çalışmalarımız ile çalışanlarımızın iş gelişimine ve motivasyonuna katkı sağlamak üzere; personelimize sadece bir çalışan değil sosyal bir unsur bakış açısıyla yönelerek tercih edilen hastane ve işveren olma yolunda ilerlemekteyiz.

Özel Duygu Hastanesi bünyesine iletisim@duyguhastanesi.com.tr adresine CV’nizi göndererek ve Yenibiriş üzerinden açık ilanlarımızı takip ederek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Açık pozisyonlarımız için uygun olan adaylar, İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından görüşme sürecine davet edilmektedir.

Görüşme süreci olumlu olarak sonuçlanan adaylara İnsan Kaynakları iş teklifi sunmaktadır. Kurumumuza yapılan tüm iş başvurular veri tabanımızda altı ay süreyle kayıtlı olarak kalmaktadır.

Profile Picture
Özel Duygu Hastanesi Online
×
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?