Özel Duygu Hastanesi

28 Yıldır Aynı Duygu İle...

1995 yılında “Duygu Doğumevi” ismiyle faaliyete başlayan kurumumuz, 5.000 m2’lik bir alanda, doğum ve kadın sağlığı branşlarında deneyimli uzmanları ile bölgedeki kadın hastalara etik bir çerçevede önemli hizmetler sunmuştur.

Duygu Doğumevi, ilerleyen süreçte büyüyüp gelişerek, 2000 senesinde çeşitli branşlarda hizmet veren bir hastaneye dönüşmüş ve Özel Duygu Hastanesi adını almıştır.

2009 yılında Bebek Dostu Hastane unvanına sahip olan hastanemiz 2014 yılında, hemen yanındaki boş arsaya yeni hastane binası inşa ederek, 5.000 m2’lik hastane alanı, 8.000 m2’ye ulaşmıştır.

Hastanemiz, aynı dönemde SGK ve özel sigorta şirketleri ile hastalara avantaj sağlayan anlaşmalara imza atarak, tam teşekküllü bir şekilde çalışmalarını bugüne dek başarı ile sürdürmüştür.

Küçükköy’ün ilk, Gaziosmanpaşa’nın ise 2. özel hastanesi olan kurumumuz, bugün; 32 poliklinik, ameliyathane, doğumhane ve yoğun bakım servisleri ile hizmet vermektedir.

Özel Duygu Hastanesi, kendi bünyesinde merkez laboratuvara sahip, standart ve vip servisleri mevcut olan bir sağlık kuruluşu olarak hizmet vermektedir.

Tıbbi Birim
0
Hekim
0
Personel
0
Yıllık Hasta Sayısı
0

Neden Duygu Hastanesini Tercih Etmelisiniz?

Çeyrek asırdır sağlık için azimle verilen bir mücadele…

Bundan tam 28 yıl evvel, kadınlarımızın hayatlarının en özel anlarına şahitlik etmek, kucaklarına evlatlarını sağlıkla vermek için kurulduk.

Doğumevi olarak başladığımız bu serüvenin her adımında, yepyeni özellikler kazandık, dürüst ve samimi bir çerçevede büyüdük.

Daha fazla insana doğru dokunuşlar yapma arzusuyla, farklı branşlarda yeni hastalar görmeye başladık.

Mutlu sonla biten her hikaye, bize yeni hikayeler için motivasyon sağladı.

Tutkumuz; bize yayılarak büyümeyi değil, doğru tedavilerle var olan hastalarımıza daima maksimum fayda sağlamamızı gösterdi…

1997’de Küçükköy’de açılan ilk özel doğumevi, bugün; on binlerce hastası, 32 farklı branşta hizmet veren uzmanları, ameliyathaneleri, doğumhaneleri, yoğun bakım servisleri, laboratuvarları ile işini layıkıyla yapan, hastaya müşteri, kuruma ticarethane gözüyle bakmayan, insan sağlığını her şeyin üzerinde tutan bir butik hastane…

Sağlığın değerini çok iyi biliyor, onu kazanmak isteyen hastalarımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Kaliteli hizmete olmazsa olmaz diyor ve hastalarımızın mutluluğunu en az kendimizin ki kadar gözetiyoruz.

Özel Duygu Hastanesi olarak bugüne kadar prensiplerimizden hiç ödün vermedik. Bundan böyle de çizgimizden şaşmayarak hastalarımıza en hassas şekilde yaklaşıp, en doğru tedavileri gerçekleştirmeye devam edeceğiz… 

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz!

Hızlı randevu butonu ya da telefon numaramız üzerinden 7 gün 24 saat bize ulaşabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Branşlarımız

Hastanemiz; uzman doktor, diş hekimi, hemşire, ebe hemşire, tekniker, yardımcı hizmetli, idari ve destek hizmetler personeli ile hizmet sunmaktadır. Özel Duygu Hastanesi olarak ayrıca, değerli hastalarımıza daha geniş imkanlarla sağlık hizmeti sunabilmek amacıyla kurumumuza yeni branşlar ekleme çalışmalarımız, günbegün tüm hızıyla devam etmektedir.

Profile Picture
Özel Duygu Hastanesi Online
×
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?