Kılcal Damar Tedavisi

Lazer ile Kılcal Damar Tedavisi

Genelde surat kısmında ve zaman zaman diğer bölgelerde de görünen, kılcal damarların büyüyüp fazlalaşmasıyla cildimizde bizi rahatsız eden kızarık bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Kılcal damar sorunu aynı zamanda aileden dolayı da olabilir. Yani genetik olarak bu hastalığımız olabilir. Genetik olarak gelişen hastalıklar farklı temellere sahip hastalıklara göre daha zorlayıcı etkiler içerebiliyor. Yüksek miktarda alkol kullanımı ise kılcal damarlarınız açısından olumsuz bir etkiye neden olur. Yüksek oranda alınan alkol nedeniyle kılcal damarlarınız giderek genişlemeye başlar. Bu genişle

Lazerle Kılcar Damar Tedavisi Riskli Mi?

Kılcal damar uygulamaları şuanda standart olarak lazer ile gerçekleşiyor. Bu durum daha risksiz bir ameliyat seçeneği sağlıyor. Lazer tedavisi ile bütün bu problemlerin üstesinden gelebilmek mümkündür. Ameliyat öncesi ve sonrasında doktorunuzun çizdiği sınırları aşmamanız gerekiyor. Bu sayede başarılı bir lazer tedavisi deneyimlemeniz mümkün olabilir.

Rahatsızlığın Nedenleri

Kılcal damar rahatsızlığına neden olan etkenler ansızın çok olabilir. Genetik olaylar, güneş ışınları, gebelik ve sonrası, içki, öströjen çoğunluğundan kaynaklanabilir.