Human Resources

PRIVATE DUYGU HOSPITAL

İnsan Kaynakları Politikası, misyon ve nitelikli insan gücü istihdam etmek, kurumsal değerlere uygun hastane vizyonu; İnsan Kaynakları en verimli şekilde, mesleki ve sosyal alanlarda çalışanların kişisel bilgileri, Güçlü ve gelişim geliştirmek için yardımcı olmak için kendi beceri ve deneyimlerini geliştirmek üzere hedef kurumları ile doğrultusunda eğitim programları düzenleyerek personelimizin alanları ihtiyacı ortaya çıkarmaktır değerlendirmek hizmet kalitesi ve verimlilik.

İnsan Kaynakları Yönetimi Politikası etkin uygulanmasını sağlamak amacıyla; Bizim yöneticiler bir "İnsan Kaynakları Müdürü" Tüm temel felsefesi olarak olmalıdır benimsemiştir. Bu amaçla; Biz sürekli eğitim ve önemli bilgi ve insan kaynakları yönetimi bölümü yöneticileri ile ilgili yetkilere sahip toplantılar aracılığıyla paylaşılmakt.

önde gelen sağlık kuruluşun İstanbul, bireysel değil başarı biri olarak; Biz Kurumsal Başarı hedefliyoruz. Ama hedefleri; bilgili, deneyimli, sevgi dolu mesleği, biz hizmet odaklı çalışanı ile ulaştığı inanıyoruz. Eğitim, Performans Değerlendirme ve Kariyer Planlama, iş geliştirme ve motivasyon katkıda çalışanlarımızla çalışmalarımız; Biz bir sosyal elemanı ile çalışma şartlarımız eğilimi tercih edilen bir işveren ve hastane personeli olma yolunda ilerlemektedir sadece bir bakış değildir.

 

İNSAN KAYNAKLARI GENEL HIT FORMU