About Us

TARİH:

 

Hastanemiz Cengiz Topel Caddesi'nde Küçükköy alanında 09/14/1995 bulunmuştur. Hastane B, A ve sırasıyla 6, 9 ve 8 kattan oluşan A1 blokları vardır; ve 8000 m2 toplam alanda işgalci.

 

Yapının markalar:

Bizim hastane hizmetleri uzman doktorlar, diş hekimleri, hemşireler, ebeler, teknisyen, asistan yönetici, idari ve destek hizmetleri tarafından sağlanmaktadır.

 

Bizim Hastanesi gibi kadın hastalıkları ve doğum, pediatri, dahiliye, genel cerrahi, göz, kulak burun boğaz, üroloji, ortopedi ve travmatoloji, dermatoloji, nöroloji, anesteziyoloji ve reanimasyon, radyoloji, kardiyoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, pnömoloji olarak 24 spesiyalleri toplam içerir ve plastik cerrahi. Ayrıca, hastane ameliyathane, teslim odası ve sürekli olmak geliştirir ve en son teknoloji ile yükseltilmiş olan bir laboratuar ve radyoloji ünitesi içerir.

 

hastane yatak, erişkin yoğun bakım ve yenidoğan yoğun bakım yanı sıra gözlem yatakları dahil hizmet vermektedir. Ayrıca, bizim kurum gelişmiş sağlık ve daha büyük imkanları ile hastalarımıza sağlamak amacıyla yeni şube eklemeye devam ediyor. 

 

Görevimiz

Misyonumuz, yetenekli ve deneyimli bir ekip tıbbi etiği veya bilimsel standartlar sayesinde ödün vermeden hastalar için dünya standartlarında koruyucu, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmetlerini oluşur. 

 

Vizyonumuz

Biz "Tıp etiği ve yasalar hastalıkları ve rahatsızlıkları mücadele öncelikli olması gerektiğini düşünün." Bizim ana kural olarak düşünün  

 

yasa ile medikal uyum, etik kabul edilebilirliğini ve uyumunu Redlines gibi düşünün.

 

Biz anahtar unsur bu amaç tıp bilimi ve teknolojiyi takip edilir ulaşmak için farkında olurken, özellikle bölgemizde saygın ve başvurulan hastane olmayı hedefliyoruz.

 

Bizim kurum kültürünün bir parçası olarak, Liderlik bir kişi ile sınırlı, ancak ekip çalışması gerektirir edilemez. 

sağlık hizmetleri verirken attığımız her adımda, biz ölçülebilir ve tekrarlanabilir standartlar belirlemek için deneyin.

 

Biz sadece bizim hastaları değil, aynı zamanda bizim bakıcılar tatmin amacı yoktur.

 

Biz sağlamak sağlık hizmetlerinin standartlarını yükseltmek amacı; Aynı zamanda, bizim hastalar sosyo-kültürel ve sosyo-ekonomik karışmaz emin olun.