duyguhastanesi.com.tr

Copyright © 2018 duyguhastanesi.com.tr Tüm Haklarımız Saklıdır.

Disable Preloader

Diyet ve Beslenme

Beslenme ve diyetetik sağlıklı insanların iyilik halini koruma ve geliştirmeyi de hedefleyen bir bilim dalıdır. Günümüzde, sağlıklı beslenme ve iyi yaşam ile ilgili bilinç seviyesinin artması, insanların bedenlerine değer vermesi, beslenme konusunun öneminin kavranması sebebiyle diyetisyene olan ihtiyaç arttı. Diyetisyenin önemli bir işlevi olan besinler yoluyla sağlığı geliştirme ve iyileştirme işlevi ön plana çıktı.

Diyetisyenimiz Dyt. İlksen Sena Akın'dan tüm hastalıklarda diyet tedavisi konusunda bilgi alabileceğiniz gibi hasta olmasanız da sağlığınız ve merak ettikleriniz ile ilgili de birçok şey danışabilirsiniz.

Yaşam kalitesini arttıran, kronik hastalıklara yakalanma riskini azaltan beslenme şeklini yediden yetmişe herkes öğrenmelidir.

Bedeninizi ve ruhunuzu yormadan, keyifle , sağlıklı  beslenerek ömür boyu koruyabileceğiniz bir kiloda olmak ve kronik hastalıklarınıza uygun beslenme takibi için size en uygun beslenme modelini benimsemeniz için uzman diyetisyenlerimiz hizmetinizde olacaktır.

UNUTMAYIN İNSAN YEDİKLERİNİN TOPLAMIDIR, GELİN  HAYATIN SAĞLIKLI YANINI BİRLİKTE KEŞFEDELİM!

Paylaş: